WE ARE LOOKING FOR

Controller

Proceed to the application form ↓

Icon Red Location

UMÍSTĚNÍ

CZ-252 19 Chrášt’any
č.p. 245

Icon Red Schedule

ROZVRH

Plný úvazek

Icon Red Starting Date

DATUM NÁSTUPU

Ihned

CONTROLLER

CO VÁS ČEKÁ?

  • spolupráce při sestavování budgetu a forecastu
  • zodpovědnost za měsíční a čtvrtletní uzávěrku dat
  • prodejní controlling
  • příprava analýz a poskytování interního reportingu
  • podpora v controllingových projektech
  • aktivní podpora v rámci plánovacího procesu
  • účast při optimalizaci procesů společnosti
  • spoluúčast při auditech a inventurách
  • zpracování statistických výkazů

PROČ PRACOVAT U ASCENDUM?

  • jsme stabilní firma s mnohaletými zkušenostmi v oboru
  • jsme féroví, proto se u nás mzda odvíjí podle zkušeností – jedno je ale jisté, zajímavé ohodnocení nabízíme jak juniorům, tak seniornějším kolegům
  • pokud má firma daný rok dobré výsledky (a že je máme), čeká na Vás tzv. ,,mimořádná“ odměna“ neboli 13. mzda
  • dostanete stravenkový paušál přímo do mzdy, aby pro vás byly nákupy potravin v dnešní době jednodušší
  • budete mít více času na rodinu, přátele či koníčky – naši zaměstnanci mají dovolenou 25 dní/rok
  • zaměstnancům dáváme příspěvek na penzijní pojištění 1000,-/měsíc (po zkušební době)
  • kvůli dalším benefitům

CO K PRÁCI BUDETE POTŘEBOVAT?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce apod.)
  • předchozí odbornou praxi v controllingu
  • zkušenost se systémem SAP pro vás bude výhodou
  • důraz na pečlivost, analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost a chuť se vzdělávat
  • znalost angličtiny na úrovni pro komunikaci se zahraničním finančním týmem

PRÁCE U ASCENDUM

Jako přední prodejce stavebních strojů zastupuje Ascendum značky, zejména Volvo, již 65 let. Pokud jste připraveni dosáhnout něčeho navíc a umíte se zhostit výzev, připojte se k Ascendum a můžete očekávat skvělou kariéru v úspěšné nadnárodní skupině. Naše zaměření? Vaše budoucnost.

Ascendum Uptime Center Service Admin

Průběžné učení

Working with a laptop

Férová mzda

Ascendum headquarters

Všechny benefity u Ascendum →

PŘIHLÁSIT SE HNED!

nebo nás kontaktujte klasickým způsobem zde

    Please upload your application documents here (covering letter, curriculum vitae, certificates, etc.)

    Acceptable data file format: jpeg, tiff, gif, pdf, doc, docx. Maximum of 10 files. Max. 10 MB per file.

    Do you have further information for us?

    DATA PRIVACY
    I expressly consent to the processing of all the data provided, including personal information, and to forwarding to the company actually responsible, for the purpose of processing my request. I may revoke this consent at any time in writing to [email protected].

    KONTAKTUJTE NÁS PŘÍMO

    Ascendum Stavební stroje Czech s.r.o.
    č.p. 245

    „Tento inzerát je psán v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup ASCENDUM Stavební stroje Czech s.r.o. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.“