Skip to main content
search

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Naše moderní vybavení a integrovaná řešení Volvo-Assist vám umožní zlepšit produktivitu vašeho vozového parku Volvo a výkon celého vašeho staveniště.

Volvo Co-Pilot, tablet v kabině řidiče, se stane digitálním asistentem na stavbě, abyste mohli pracovat efektivněji a přesněji.

Stáhnout (PDF)
Volvo Co Pilot Übersicht
olvo-benefits-services-dig-assist-3d

DIGITÁLNÍ ASISTENT

Usnadní výkopové práce! Přípravné zemní práce, hloubení rýh, vytváření svahů nebo ražba vícerozměrných profilů výkopů: to vše je díky systému ovládání zařízení Dig Assist pro rypadla jednodušší než kdykoli předtím. V případě potřeby lze do Dig Assist přidat modulární vylepšení od Active Control, 2D a In-Field Design po 3D.

Více se dozvíte zde
Volvo Show Load Assist Tire Pressure Monitoring System

NAKLÁDACÍ ASISTENT

Optimalizujte své nakládací cykly pomocí Load Assist! Získejte přístup k řadě chytrých aplikací a zvyšte efektivitu. Load Assist může být doplněn o tzv. OBW, integrované palubní vážení. Tento dynamický vážicí systém poskytuje v reálném čase informace o aktuálním zatížení lopaty a umožňuje vám vyhnout se přetížení nebo nedostatečnému zatížení a čekacím dobám.

Více se dozvíte zde
Volvo Show Services Achieve Maximum Efficiency

ASISTENT ZHUTNĚNÍ

Compact Assist vám umožní využít plný potenciál produktivity zhutňovačů půdy a asfaltu. Inteligentní zhutňování poskytuje náhled na pracovní proces v reálném čase mapováním přechodů, teploty a hustoty pro asfaltování. Moderní stavební nástroj pro kontrolu kvality.

Více se dozvíte zde
Volvo Haul Assist Map

POMOC S VLEČENÍM

Haul Assist vám umožňuje optimalizovat přepravní cykly a náklady. OBW (palubní vážení) umožňuje efektivně a přesně nakládat. Instinkt vás s nakládáním a s přepravou optimálního objemu materiálu daleko nedostane. Co když přepravujete příliš málo materiálu? Nebo moc? Není zařízení přetíženo? Integrovaný vážicí systém vám poskytne přesně odpovědi, které potřebujete.

Více se dozvíte zde
Volvo Show Services Material Manager

ASISTENT DLÁŽDĚNÍ

Pave Assist vám nejen ušetří čas a peníze, ale také vám poskytne vynikající nástroj k dosažení prvotřídních pracovních výsledků. Materiálový manažer nabízí užitečné výpočty, např. překonanou instalační vzdálenost a také instalovaný objem materiálu, plochu instalace a emise CO2. Teplotní profily vám pomohou vytvořit vysoce kvalitní pokrytí. Po celou dobu můžete dokonce vidět nejnovější zprávy o počasí.

Více se dozvíte zde
YouTube

Načtením videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů společnosti YouTube.
Zjistěte více

Načíst video

Najděte svou kontaktní osobu

Ascendum Technial Support Jan_Belekanič

Jan Belekanič

Technická podpora
Čechy a Morava
+420 602 395 289
[email protected]z

Ascendum Luděk Nachtnebl

Luděk Nachtnebl 

Technická podpora
Bohemia
+420 724 910 637
[email protected]

Ascendum Karel Haeusler

Karel Hauesler

Technická podpora
Moravia
+420 739 090 113
[email protected]

Více služeb

Naše servisní síť zahrnuje 7 poboček po celé České republice s dílnami, náhradními díly a více než 35 techniky stavebních strojů. Naši vysoce vyškolení technici s sebou mají ty správné díly a většinu údržbářských a opravárenských prací mohou provést přímo na místě, kde se právě nacházíte.

Zvýšená produktivita

CareTrack, telematický systém Volvo, vám umožňuje maximalizovat vaši produktivitu, pokud jde o spotřebu paliva a vybavení, a poskytuje zprávy o nadměrném volnoběhu.

Více o CareTrack

Přímý kontakt

Naši obchodní zástupci a produktoví manažeři vám rádi poradí a najdou to správné vybavení pro vás. Jednoduše klikněte na svou polohu na mapě České republiky a vyhledejte svůj osobní kontakt.

YouTube

Načtením videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů společnosti YouTube.
Zjistěte více

Načíst video

Dig Assist s designem v terénu

Intuitivní uživatelské rozhraní usnadní osvojení ovládání tabletu Volvo Co-Pilot. In-Field Design usnadňuje vlastní nastavení profilů příkopů a sklonů, takže ruční měření již není nutné.