Skip to main content
search

SERVIS

Ascendum je profesionální, flexibilní a především rychlý.

Tým Ascendum spoléhá na osvědčenou síť 7 poboček s dílnami, přes 37 servisních dodávek a 7 skladů náhradních dílů. Nabízíme údržbu a opravy zařízení Volvo CE, Volvo Penta a Epiroc.

Servis na místě

Naši dobře vyškolení servisní technici stavební techniky jsou tu pro vás po celé České republice s více než 37 servisními vozidly pro klientský servis. To znamená, že se k vám můžeme rychle dostat a reagovat, ať je vaše zařízení kdekoli.

VÝBORNÁ servisní síť

Naše servisní síť má kromě více než 37 mobilních techniků také 7 poboček po celé České republice. Krátké vzdálenosti znamenají, že můžeme reagovat co nejrychleji a zajistit optimální dostupnost servisního technika.

Flexibilní řešení oprav

Opravy komponentů pro motory, převodovky a nápravy pro nás také nejsou žádný problém. Ascendum nabízí individuální řešení oprav, a proto vám může často ušetřit výměnu kompletních dílů.

SLUŽBY.

Naše síla? Servis!

V souladu s našimi firemními hodnotami jsme ambiciózní, spolehliví a především orientovaní na klienta. Jako poskytovatel prémiových služeb pro stavební stroje jsou naši klienti na prvním místě.

Servis a údržba

Pravidelná údržba vašeho zařízení je tím vším, abyste se vyhnuli prostojům. Postaráme se o servis v souladu se specifikacemi výrobce.
Rádi provedeme každoroční kontrolu vyžadovanou vyhláškou o pracovních pomůckách a nářadí.

Speciální nastavení a řešení

V našich dílnách pro vás provádíme speciální seřízení jako je lesní nebo razící technika, vrtné soupravy, zimní technika nebo zametací stroje. Rádi zajistíme i speciální příslušenství, jako například modifikace lopat dle přání klienta.

Opravit

Zastavilo se zařízení? Nic nefunguje? Ve většině případů se k vám můžeme dostat do 24 hodin. Naši technici stavebních strojů se dostanou k jádru problému a udělají vše pro to, aby se vaše zařízení co nejrychleji vrátilo do provozu.

SERVISNÍ SMLOUVY

Údržba, opravy, bezpečnostní testy za rozumné fixní náklady

Buďte na bezpečné straně se ZLATOU nebo MODROU servisní smlouvou! Krytí znamená, že vaše zařízení bude mít vždy optimální údržbu. To vám umožní zlepšit hodnotu vašeho zařízení při dalším prodeji a dokonce včas odhalit problémy, dříve než dojde k neplánovaným odstávkám.

Servisní smlouvy GOLD nebo BLUE lze také individuálně přizpůsobit. Požádejte naše obchodní zástupce o podrobné informace.

Náš prodejní tým vám rád poradí.

Servisní smlouva GOLD

Zahrnuje:

 • Opravy s originálními díly
 • Materiály pro údržbu, jako jsou filtry, těsnění atd.
 • Údržba filtru pevných částic
 • Zpráva o analýze zařízení MATRIS
 • Každoroční kontrola pracovního zařízení a nářadí
 • Telematický systém výrobce
 • Pracovní doba během pracovní doby, dodatečné náklady a také cestování na místo a zpět

BLUE servisní smlouva

Zahrnuje:

 • Materiály pro údržbu, jako jsou filtry, těsnění atd.
 • Každoroční kontrola pracovního zařízení a nářadí
 • Telematický systém výrobce
 • Pracovní doba během pracovní doby, dodatečné náklady a také cestování na místo a zpět

ANALÝZA OLEJE

Analýza oleje je velmi účinný způsob, jak odhalit potenciální problémy s vaším zařízením.

Analýza oleje může být velmi efektivně použita pro motory, nápravy, převodovky, rozdělovací převodovky a hydraulické systémy; stejné procesy fungují také pro chladicí kapalinu a palivo. V reakci na diagnózu můžete naplánovat malé opravy na stroji, spíše než riskovat pozdější neplánovanou větší opravu.

Vzorky

Požadované vzorky jsou odebrány a odeslány do speciální laboratoře Volvo.

Analýza

Naši specialisté analyzují vzorky a shromažďují množství informací, ze kterých mohou vyvodit závěry o stavu vašeho stroje.

Diagnóza

Okamžitě je vám poskytnuta podrobná diagnóza. Spolu s diagnózou obdržíte doporučení k akci.

Najděte kontaktní osobu

Vyberte váš region