Skip to main content
search

Ascendum Stavební stroje Czech s.r.o.

Jsme otevření inovacím, máme nápady, sledujeme velké cíle a realizujeme je v praxi.

DĚJINY

Od roku 1991 jsme výhradním prodejcem stavebních strojů Volvo v České republice. Firma tehdy ještě byla pod názvem „VME Stavební stroje Czech“. V roce 1999 jsme vstoupili do „BILIA“. V letech 2004 až 2013 jsme se stali součástí globální skupiny „Volvo CE“. Od roku 2013 jsme Ascendum a spoléháme se na silnou nadregionální síť. Postupně se otevíraly pobočky po celé České republice, takže naše síť nyní čítá 7 pracovišť a 80 zaměstnanců.

Naše historie

LIDÉ

Ascendum je podporován týmem 80 lidí. Každý z nich zásadním způsobem přispívá k úspěchu společnosti. Jako tradiční společnost klademe velký důraz na osobní poradenství a úzké vztahy s klienty. Nikdo zde není jen číslo; všichni jsme Ascendum. Abychom vám poskytli přehled o odpovědnosti, rádi bychom vám představili naše senior manažery a manažery divizí.

Vedoucí pracovníci

HODNOTY

Naše firemní kultura zahrnuje tři základní hodnoty: být ambiciózní, spolehliví a orientovaní na klienta. Na cestě k dosažení našich cílů záměrně posouváme své limity, abychom dosáhli výsledků, které jsou ještě lepší. Pracujeme jako tým a sdílíme své znalosti. Klienti se po mnoho let spoléhají na naše know-how, a proto jsme schopni překonat očekávání. Zaměřujeme se na požadavky a výzvy našich klientů, protože klient je pro Ascendum na prvním místě.

Naše hodnoty

NOVINKY OD SPOLEČNOSTI

PŘÍBĚH NAŠEHO ÚSPĚCHU

 •  

  1990

  První obchod Volvo Construction Equipment v Československu Cementárna Prachovice a...
 •  

  1991

  VME Stavební stroje Česká součást Volvo CE Počátkem 90. let...
 •  

  1993

  První účast na Expo Chvaletice První účast na specializovaném veletrhu...
 •  

  1994

  Účast na veletrhu IBF Další úspěch na veletrhu IBF Brno...
 •  

  1999

  Subdealer Bilia 1999 reorganizace přesunula českou pobočku jako dealerství pod...
 •  

  2001

  Certifikát ocenění IBF Brno Převzetí dalšího certifikátu pro nejlepšího exponenta...
 •  

  2005

  Výstava Stavební veletrh Brno Zahájení novodobé historie v rámci výstavy...
 •  

  2013

  Část skupiny Ascendum V roce 2013 pro nás začíná nová...
 •  

  2019

  60 let Ascenda Rok 2019 je pro celou skupinu Ascendum...
 •  

Naše zkušenosti, síť, kvalita a služby jsou tím, co nás odlišuje.

80 zaměstnanců

Náš A-Team společnosti Ascendum stavební stroje Czech sro tvoří 80 zaměstnanců. Chcete se k nim přidat?

Viz volná místa

7 poboček

Po celé České republice má Ascendum 7 poboček s dílnami a půjčovnami. Naše sídlo se nachází v Chrášťanech u Prahy. Dále pobočky najdete v Olomouci, Českých Budějovicích, Plzni – Skvrňanech, Libici nad Cidlinou, Brně a Ostravě – Hrabové.

37 servisních vozů

Naši servisní síť na pobočkách doplňuje zejména našich 37 techniků mobilních stavebních strojů, kteří jsou Vám k dispozici po celé ČR. Naše servisní vozy mají vždy naloženo klíčové nářadí, olej a díly a rychle se k vám dostanou.

NÁHRADNÍ DÍLY

Máme přístup k široké škále náhradních dílů naší značky Volvo CE a také Volvo Penta. Hledáte něco konkrétního? Rádi poradíme.

Nové, použité nebo pronajaté

Nabízíme vám kompletní produktovou řadu Volvo CE, od kompaktních rypadel po pevné tahače a také motory Volvo Penta nebo příslušenství Epiroc. Kromě toho Vám na požádání nabízíme použitou techniku a také půjčovnu stavebních strojů udržovaných na nejvyšší úrovni.

Pronájem strojů Premium 400

Můžeme vám poskytnout prémiový dlouhodobý pronájem služeb založených na místních leasingových lídrech, kteří se v naší středoevropské síti spoléhají na více než 400 pronajatých stavebních strojů, které jsou udržovány na nejvyšší úrovni. Od roku 2006 si obchodní klienti mohou pronajmout zařízení od společnosti Ascendum Baumaschinen Österreich GmbH, jako jsou kolové nakladače a rypadla nebo dokonce tahače jakékoli velikosti. Jsme více než rádi, že vám můžeme tento zážitek zprostředkovat.